Rezerwacja usług

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach dźwigowych. Zapewniamy profesjonalnych i doświadczonych operatorów posiadających specjalistyczne uprawnienia. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usługach lub chcesz wynająć posiadający bardzo dobre parametry techniczne dźwig Częstochowa, zarezerwuj termin już dziś. Wybierz dzień i godzinę, kiedy chcesz skorzystać z naszych usług lub wynająć dźwig. Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Wynajem dźwigu Częstochowa jest możliwy na dowolny czas.

Formularz rezerwacji

  1. Sprzęt wynajmowany jest wraz z obsługą operatorską
  2. Do obowiązków Zamawiającego należy kierowanie pracami prowadzonymi z użyciem wynajętego sprzętu i nadzór nad ich przebiegiem, poprzez upoważnioną osobę, posiadającą stosowne kwalifikacje.
  3. Zamawiający jest odpowiedzialny za przygotowanie miejsca pracy sprzętu i potwierdzenie wykonania pracy w stosownych dokumentach.
  4. W przypadku garażowania sprzętu w czasie jego wynajmu, Zamawiający jest odpowiedzialny za właściwe zabezpieczenie go przed dewastacją i kradzieżą.
  5. Zamawiający oświadcza, że posiada wymagane uzgodnienia dotyczące dojazdu dźwigu na stanowisko pracy

  Aby skorzystać z naszych usług wypełnij poniższy formularz rezerwacji. Możesz również pobrać formularz w wersji pdf, wydrukować, wypełnić i przesłać jego skan lub zdjęcia na nasz adres e-mail

  Wynajem dźwigu Częstochowa cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Wszystko dzięki szerokiemu zastosowaniu, jaki ma dźwig Częstochowa. Daje możliwość montażu elementów, przenoszenia przemysłowego, montażu i demontażu konstrukcji, jak i przeładunku elementów. Jeżeli z którejś z tych usług chcesz skorzystać, pamiętaj, aby dużo wcześniej zarezerwować dogodny termin. Jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb, ale nasz grafik w niektórych miesiącach jest mocno napięty. Aby zapewnić Ci maksymalny komfort, jak i możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług, zalecamy rezerwację telefoniczną lub e-mailową z wyprzedzeniem. Dzięki temu nie będzie żadnych problemów, aby skorzystać w wybranym terminie z konkretnych usług dźwigowych lub wynająć sprzęt. Działamy z myślą o Twoich potrzebach i zawsze staramy się znaleźć wolny termin, aby wykonać profesjonalne usługi dźwigiem Częstochowa.